Skip to main content

Marvel Studios popełniło błąd, poświęcając życie Tony’ego Starka?

Zgodnie z oficjalną osią czasu Marvel Cinematic Universe, wczoraj był dzień, w którym Tony Stark, znany również jako Iron Man, dokonał ostatecznego poświęcenia, aby uratować wszelkie istnienie na ziemi. Czy Marvel Studios popełniło wielki błąd?

17 października 2023 roku, to oficjalna data, kiedy Tony Stark poświęcił się dla świata. Tak przynajmniej wynika z oficjalnej osi czasu Marvel Cinematic Universe! Internet ponownie opłakuje Iron Mana. Jak zapewne pamiętasz, Stark przechytrzył Thanosa, a następnie użył Kamieni Nieskończoności, aby zniszczyć jego i jego armię. Dzięki temu Ziemia-616 została uratowana… ale kosztem życia Tony’ego (użycie Kamieni Nieskończoności prawie zabiło Thanosa, więc dla człowieka konsekwencje były śmiertelne). Spider-Man: Far From Home zajmował się konsekwencjami upadku Iron Mana, ale dopiero w Ironheart i Armor Wars dowiemy się więcej o wpływie, jaki poświęcenie bohatera miało na szersze MCU.

Jeśli chodzi o Roberta Downeya Jr., przeniósł się do innych projektów, w tym do godnej Oscara roli w Oppenheimerze Christophera Nolana. Plotki utrzymują, że aktor ostatecznie ponownie wcieli się w rolę Iron Mana, choć prawdopodobnie będzie to krótkie ostateczne pożegnanie w Avengers: Secret Wars. Oby!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments