Zlatan Ibrahimović został zapytany przez Mateusza Borka o to, jak szwedzka legenda widzi przyszłość Roberta. Odpowiedź dość zaskakująca, jednak niezwykle mądra!
Borek: Powiedz mi, co powinien zrobić? Arabia Saudyjska, hmm, MLS. Bo, no wiesz, znasz tę ligę, a ja nie.
Ibrahimović: Nie znam go osobiście. A w Europie są dwie możliwości. Myślę, że jest za drogi. Nikt nie zapłaci za niego takich pieniędzy ze względu na jego wiek. To bardzo proste. Jeśli chce budować swoją markę, jedzie do USA. Jeśli chce zarabiać pieniądze, jedzie do Arabii Saudyjskiej. Zależy więc od tego, czy zarobił już wystarczająco dużo, czy nie. Tak jest. Jeśli nie, jedzie do Arabii Saudyjskiej. Jeśli chce budować swoją markę, jedzie do Ameryki.
Pytanie czy Lewandowski skorzysta z rady od legendy? Czy może jednak znajdzie się klub w Europie, który stać na podpis Roberta? Coś czuję, że jeszcze trochę poczekamy na rzetelniejsze informacji o przyszłym klubie Lewego.
