Skip to main content

Iman Vellani mówi o „Young Avengers”. Jest fanką Wolverine’a?

W nowym wywiadzie gwiazda The Marvels, Iman Vellani omawia scenę po napisach sequela MCU, swój wielki „moment Nicka Fury’ego” i prawdopodobnie współpracę z Wolverine’em w przyszłości.

Tuż pod koniec kontynuacji Kapitan Marvela, po tym, jak pomogła Carol Danvers i Monice Rambeau pokonać Dar-Benna, Kamala Khan tropi Kate Bishop (Hailee Steinfeld) z Hawkeye i mówi jej, że tworzy drużynę. Young Avengers, bo tak najprawdopodobniej nazywani będą Młodzi Mściciele w MCU. Kamala wspomina Cassie Lang, znaną również jako Stature, ale kto jeszcze będzie w drużynie? Prawdopodobnie minie trochę czasu, zanim się tego dowiemy, ale Iman Vellani została zapytana o swój „moment Nicka Fury’ego” podczas nowego wywiadu z Nerdist i ujawniła, które postacie najbardziej chciałaby zrekrutować.

Ludzie naprawdę kochają Młodych Avengersów, ale nawet nie wiem, czy w ogóle czytają te komiksy – nie żeby były złe. Chemia między Kamalą, Milesem [Moralesem] i Samem [Aleksandrem] jest zbyt dobra. Bardzo chciałbym zobaczyć to trio w MCU. Żadna z tych postaci nie istnieje jeszcze w akcji na żywo, ale modlę się o to. Tak. Kocham Sama Alexandra. Jedna z ich pierwszych interakcji. Również wtedy, gdy Sam próbował to ujawnić jego tożsamość, a Kamala powiedziała: „Odsuń się ode mnie”. Kocham to.

Iman Vellani została także zapytana o scenę w połowie napisów końcowych filmu The Marvels , która przedstawia Bestię (Kelsey Grammar) w pełni zrobioną przez CGI. Kamala z pewnością nawiąże znajomość z Hankiem McCoyem, ale czy ma nadzieję spotkać jeszcze jakichś X-Menów? TAK.

Wolverine. Wolverine każdego dnia. Osobiście Wolverine Hugh Jackmana to jedna z moich ulubionych postaci wszechczasów, ale jej pierwszym mentorem w komiksach był Wolverine. Chciałem ponownie sprowadzić Wolverine’a do tej postaci. Mam nadzieję, że uda nam się to zrobić w przyszłości . Myślę, że ich interakcje są takie urocze, a ona wydobywa inną stronę Logana i uwielbiam, kiedy ma tych wszystkich rodziców-superbohaterów. To cudowne. Bardzo się nad nią opiekuje i myślę, że jest też wobec niej bardzo prawdziwy. Nie robi tego. Nie słodzę niczego i myślę, że Kamala czasami potrzebuje po prostu sprawdzenia rzeczywistości.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments