Skip to main content

Które filmy MCU zrobią podwaliny pod „Avengers: Secret Wars”?

Jak doskonale wiemy, saga Multiverse ma przebiegać w taki sposób, że przygotuje całe MCU na wielki finał, jakim będzie „Avengers: Secret Wars”. Teraz dzięki leakerom wiemy, jakie produkcje będą najważniejsze w drodze do wielkiego finału!

Avengers: Secret Wars będzie tak naprawdę zwieczeniem całej fazy Multiverse, a może i nawet całej historii MCU (jak na razie zrobiło to Endgame). Teraz dzięki znanemu leakerowi wiemy, zaznaczam, że to plotki i nie oficjalne informacje, że najważniejszymi produkcjami przed wielki finałem będzie Spider-Man 4, Deadpool 3 (tutaj raczej trzeba podkreślić, że będzie to najwazniejsza produkcja), Fantastic Four i uwaga – Shang-Chi 2! Brzmi dobrze, prawda?

Teraz trochę mojego zdania, dlaczego to właśnie te produkcje. Spider-Man 4 to raczej jasne, wszyscy wiemy, że Peter Parker grany przez Toma Hollanda ma odegrać kluczową rolę w tej sadze, zwłaszcza, jeśli wierzyć plotkom, w Avengers: Kang Dynasty. Jest on przecież Spider-Manem PRIME.

Co do Deadpool 3. Deadpool, Wolverine, TVA, Multiversum. To chyba wystarczający by wiedzieć, że ta produkcja będzie najważniejszym filmem przed Secret Wars. Ryan Reynolds i Hugh Jackman nie zawiodą i śmiem twierdzic, że będzie to hit na miarę Endgame. Oby! Obecnie nie ma filmu w MCU, który mógłby się równać z wielkim finałem sagi Infinite.

Fantastic Four i Shang-Chi 2. Tutaj nie mam aż tak jasnego wytłumaczenia. Wydaje mi się, że Shang-Chi po prostu przejmie w MCU większą rolę. Możemy też tam zobaczyć kilka Multiversalnych przygód. Fantastyczna Czwórka to jednak coś, na co wszyscy czekamy. Pedro Pascal i spółka odegrają naprawdę dużą rolę i to nie tylko w sadze Multiverse. Słowem podsumowania – jest na co czekać!

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments