Skip to main content

Jonathan Majors zwolniony przez Marvel Studios! Co dalej z Kangiem?

Stało się to, o czym plotkowano od dłuższego czasu. Jonathan Majors usłyszał wyrok, a Marvel Studios nie czekało zbyt długo z decyzją o oficjalnym zwolnieniu aktora, który miał wcielać się w rolę Kanga przez najbliższe lata. Co dalej?

Nie ma jeszcze żadnego oświadczenia, ale wiadomość jest oficjalna. Czas Majorsa w MCU dobiegł końca. Nowojorska ława przysięgłych uznała go za winnego, a aktor zostanie skazany za lekkomyślną napaść trzeciego stopnia i winnego nękania.

Plan zakładał, że Saga Multiverse będzie skupiać się wokół Kanga i jego wielu Wariantów. Po raz pierwszy spotkaliśmy Tego, który pozostaje w Loki sezon 1. Majors zagrał Kanga Zdobywcę w Ant-Man and The Wasp: Quantumania; a w scenie po napisach aktor wcielił się w Immortusa, Ramę-Tuta i Scarlet Centuriona wraz z tysiącami innych wariantów Kanga.  Loki sezon 2 został już nakręcony, zanim Majors został aresztowany 25 marca, i widzieliśmy, jak grał zarówno Victora Timely’ego, jak i He Who Remains w serialu Disney+, który miał premierę w październiku. Nie wiadomo co dalej z postacią Kanga, jednak najbardziej prawdopodobny jest nowy aktor. Marvel Studios zapewne ma już kogoś na liście.

Oficjalnie, chwilo lub nie, Avengers: The Kang Dynasty to po prostu Avengers 5. Mimo że wszelkie źródła mówią, ze Marvel Studios nie ma zamiaru zmieniać koncepcji fazy Multiverse. Oby tak też się stało. Osobiście jestem zwolennikiem by Kang w dalszej mierze był głównym zagrożeniem obecnej fazy. Nie ważne czy będzie się wcielał w niego Majors, czy ktoś zupełnie inny. Byle by był to solidny aktor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments