Skip to main content

„Spider-Man 4”- ujawniono kolejne informacje na temat fabuły filmu.

Ujawniono nowe plotki na temat Spider-Mana 4, w tym główne wyzwanie, przed którym staną Peter Parker i Daredevil w walce z Kingpinem. Czeka nas naprawdę niesamowita historia na poziomie ulic w MCU.

Wczoraj pojawiło się kilka intrygujących nowych szczegółów na temat Spider-Man 4, wydawanego przez Sony i Marvel Studios, które mówiły o tym, że film ma być czymś, co będzie przypominać Captain America: Civil War (więcej tutaj). Jednak kolejne plotki zdradzają nam wielkie fabularne szczegóły.

Pierwszy pochodzi z The Cosmic Circus:@AlexFromCC; potwierdza on, że Wilson Fisk jest burmistrzem Nowego Jorku, leaker twierdzi, że były szef kryminalistyki zakazuje „samorządu” w Nowym Jorku, a jego celem są bohaterowie na poziomie ulicy, właśnie tacy jak Spider-Man i Daredevil. Aby jednak ich pokonać, burmistrz Fisk „organizuje polowanie na tych bohaterów, podczas którego pojawia się kilku złoczyńców, by spróbować pokonać Spideya i Daredevila. 

Czy to oznacza, że wielu antybohaterów, jak np. Scorpion czy Vulture wezmą na cel Spideya? Jeśli jednak chodzi o bohaterów, których zobaczymy, @Cryptic4KQual twierdzi, że obecnie oczekuje się pojawienia Kate Bishop, Jessici Jones i Echo w kontynuacji Spider-Man: No Way Home. Osobiście niesamowicie liczę, że plotki się potwierdzą i Tom Holland i Charlie Cox razem stworzą niesamowitą produkcję, w której ich bohaterowie rozpoczną zupełnie nowy, przyziemny rozdział w MCU .

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments