Skip to main content

Kapitan Ameryka był winien porażki Avengers w „Avengers: Infinity War”?

Reżyserka The Marvels, Nia DaCosta, podzieliła się swoją opinią na temat Avengers: Infinity War i przedstawiła argumenty, dlaczego Kapitan Ameryka może w rzeczywistości być winny pokonania przez Thanosa Najpotężniejszych Bohaterów Ziemi.

Avengers: Infinity War zaszokowało wszystkich, kończąc się przegraną bitwy przez Najpotężniejszych Bohaterów Ziemi z Thanosem. Pomimo wielokrotnych prób powstrzymania Szalonego Tytana, nawet Thor wbijający Stormbreakera w pierś złoczyńcy nie był w stanie powstrzymać go przed pstryknięciem palców i zniszczeniem połowy całego życia we wszechświecie. 

W podkaście Phase Zero reżyserka „The Marvels” Nia DaCosta podzieliła się fascynującą opinią na temat tego, dlaczego wina za tę stratę leży po stronie Kapitana Ameryki. 

A więc sprawa wygląda następująco: powód, dla którego to jego wina, jest powodem, dla którego jest tak niesamowitym bohaterem, ponieważ mówi: «Nie będziemy nikogo poświęcać. Zawsze musi być inny sposób». Nie miał racji. Ale ostatecznie miał rację, ponieważ wszystko było w porządku.

Straciliśmy kilka osób, na których nam zależy, ale to jego wina, bo powinien był od początku wyrwać to z głowy Visiona. Ale to właśnie sprawia, że ​​jest tak dobrą postacią i myślę, że jednym z niesamowitych sukcesów pierwszej części MCU było to, że postacie były tak wierne sobie i miały sens” – kontynuował filmowiec . „Wszystkie decyzje, które podjęli, nawet jeśli się z nimi nie zgadzałeś, miały doskonały związek z tym, kim byli. Więc chociaż go obwiniam, rozumiem go.

Sądzicie, że finalnie to Steve Rogers zawinił w starciu z Thanosem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments