Skip to main content

Finałowy zwiastun „The Marvels” już dostępny! Mamy nawiązanie do Avengers.

Wraz z premierą The Marvels w tym tygodniu Marvel Studios wypuściło oszałamiający finałowy zwiastun najnowszej odsłony MCU, który obiecuje zakrzywiającą rzeczywistość przygodę, która zmieni wszystko! Oj zapowiada się naprawdę solidnie.

Co ciekawie, rozpoczyna się on sekwencją scen z Iron-Manem i Kapitanem Ameryką, granymi oczywiście przez Roberta Downeya Jr. i Chrisa Evansa. Jest to ciekawe, ze względu na ostatnie plotki. Jednak do rzeczy.

Podczas Monday Night Football Marvel Studios wypuściło oficjalny, końcowy zwiastun  The Marvels , który ujawnia niezwykle groźne międzygalaktyczne zagrożenie i obiecuje zakrzywiającą rzeczywistość przygodę, która zmieni wszystko w Kinowym Wszechświecie Marvela, jakie znamy.Chociaż nie można się domyślić, co to może oznaczać, część niedawnego szumu mocno sugeruje, że w filmie będzie kilka dużych epizodów, które mogą wskazywać na bardzo ważne rzeczy, które mają nadejść w niedalekiej przyszłości, być może nawet już wcześniej. Sekrety filmu pozostaną tajemnicą aż do tego weekendu, ale zwiastun potwierdza jedną małą plotkę, która od wieków krążyła w młynie plotek, a mianowicie, że gwiazda Thor: Miłość i grzmot oraz  Avengers : Koniec gry,  Tessa Thompson, rzeczywiście pojawi się w filmie.

Mamy także potwierdzenie, że w The Marvels dostaniemy jedną, DUŻĄ, scenę po napisach. Podobnie jak w Captain America: Brave New World.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments