Skip to main content

Robert Downey Jr. i Chris Evans dogadani z Marvel Studios?

Robert Downey Jr. i Chris Evans wedle wielu plotek są już dogadani z Marvel Studios odnośnie ich powrotów do MCU. To oznacza, że Kevin Feige i spółka chcą ratować Uniwersum legendarnymi postaciami?

Obecnie krążą plotki, że Downey Jr. podpisał już kontrakt na powrót, co przygotowuje go do odegrania kluczowej roli Iron Mana w pozostałej części sagi. Pożegnaliśmy Tony’ego Starka w Avengers: Endgame z 2019 roku , kiedy bohater dokonał najwyższego poświęcenia, aby pokonać Thanosa. Jednak Multiwersum otwiera drzwi do wszelkiego rodzaju możliwości, w tym powrotu Downeya jako wariant Iron Mana… który może być dobry lub zły. Wcześniej słyszeliśmy, że może zagrać wariant z Ziemi-838, który przybywa na Ziemię-616 w poszukiwaniu zemsty za to, co przydarzyło się jego innym członkom Iluminatów. Jest to możliwe!

Co do Chrisa Evensa. Nie mam pojęcia, czy wystąpi w roli Warianta, czy oryginalnego Steve’a Rogersa. Duże prawdopodobieństwo, że będzie to wariant, np. jako Kapitan Ameryka HYDRY. Ostatni raz Evans grał Capa w Avengers: Endgame ; w końcowych momentach filmu powrócił do teraźniejszości po cofnięciu się w czasie – prawdopodobnie do rozgałęzionej linii czasu – jako starzec i podarował Samowi Wilsonowi swoją tarczę, przekazując przy tym płaszcz Kapitana Ameryki swojemu przyjacielowi. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments