Skip to main content

Vulture powróci w „Spider-Man 4” z Tomem Hollandem?

Nowa szalona plotka na temat Spider-Mana 4 studia Marvel Studios sugeruje, że Michael Keaton jest chętny na powrót do roli Vulture’a, mimo że został przeniesiony do innej rzeczywistości w Morbiusie. Jednak Multiversum daje nam na to szansę!

Peter Parker z MCU po raz pierwszy zmierzył się z Adrianem Toomesem/Sępem w Spider-Man: Homecoming . Złoczyńca, który żywił urazę do Iron Mana, odkrył sekretną tożsamość Spideya i popchnął pełzacza po ścianach do granic możliwości, zanim ostatecznie został pokonany. Daniel Richtman donosi, że Michael Keaton ma powrócić w roli Sępa w Spider-Man 4 Marvel Studios. Kiedy ostatni raz widzieliśmy Toomesa, siedział za kratkami i najwyraźniej pogodził się ze swoim losem. Jednak Mac Gargan, oszust kontuzjowany podczas sprzeczki ze Spideyem, zasugerował, że zamierza zmusić Sępa do ujawnienia, kto kryje się pod maską bohatera. 

To, czy to zrobił, czy nie, jest teraz nieistotne, ponieważ zaklęcie Doktora Strange sprawiło, że wszyscy zapomnieli o istnieniu Petera. Jeśli chodzi o The Vulture, jego powrót do MCU jest niespodzianką, biorąc pod uwagę fakt, że Morbius przedstawił swoje dziwaczne i nieoczekiwane pojawienie się w „Spider-Verse”, który Venom nazywa domem. Jeśli Vulture powróci na właściwą linię czasu, może nadal pamiętać, kim jest Peter. W końcu, kiedy zaklęcie się skończyło, znajdował się poza światem, tworząc możliwą magiczną lukę. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments