Skip to main content

„What If…?” sezon 2 z potwierdzonym czasem premiery na Disney+!

W ciągu ostatnich dwóch lat borykaliśmy się z opóźnieniami, a nawet plotkami, że serial został odwołany; teraz jednak Disney+ wreszcie ujawnił oficjalne okno premiery What If…? sezon 2.

bliżamy się do końca 2023 roku, nadal nie widać żadnych oznak długo oczekiwanej kontynuacji dobrze przyjętej animowanej serii Multiverse. Jednak Disney+ właśnie potwierdził doniesienia (za pośrednictwem Toonado.com ), że druga partia odcinków serialu będzie dostępna w „tym sezonie świątecznym”. A więc serial dostaniemy bliżej świąt Bożego Narodzenia. To wszystko, co na razie mamy, ale wiadomości towarzyszyło krótkie streszczenie sugerujące, że usłyszymy więcej głosów tej A-List.

Obserwator kontynuuje podróż jako nasz przewodnik po rozległym multiwersum, przedstawiając zupełnie nowe i znajome twarze w całym Kinowym Uniwersum Marvela. Animowana antologia kwestionuje, powraca i zmienia klasyczne momenty z kin Marvela z niesamowitą obsadą głosową, w skład której wchodzi mnóstwo gwiazd, które ponownie wcielają się w swoje kultowe role

Ponadto pod tym linkiem możecie sprawdzić tytuły wszystkich odcinków 2. sezonie What If…?. uważa się, że serial animowany będzie emitowany łącznie przez trzy sezony. Jeśli chodzi o przyczyny tego opóźnienia, jest ono prawdopodobnie wynikiem zaległości w animacji po pandemii.

Mieliśmy tak wiele pomysłów na odcinki, a Kevin [Feige] powiedział: «Po prostu daj mi listę około 30.» A potem Kevin nie mógł nawet tego streścić. Co zabawne, niektóre pomysły po prostu pozostały, więc kilka z nich trafiło do sezonu 2, a kilka z nich mogło pojawić się w sezonie 3.

Tyle dobrych pomysłów, tyle zabawnych pomysłów, niektóre po prostu zbyt szalone. Mówią po prostu: «Nie jesteśmy jeszcze na to gotowi». Myślę więc, że dlatego w sezonie 3 zobaczymy niektóre z tych szalonych rzeczy, które chcieliśmy pokazać.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments