Skip to main content

Znamy ocenę wiekową filmu „Blade”!

W końcu dobre wieści dotyczące MCU, którymi możemy się z wami podzielić, ponieważ reżyser Blade’a , Yann Demange, potwierdził dzisiaj, że jego nadchodzący restart będzie mógł pochwalić się oceną R! 

Marvel Studios ogłosiło, że pracuje nad ponownym uruchomieniem Blade’a już w 2019 roku podczas Comic-Con w San Diego. Mahershala Ali wszedł na scenę, aby zamknąć panel wraz z Kevinem Feige, potwierdzając, że zagra Daywalkera z MCU.  Nastąpiła pandemia, podobnie jak epizod głosowy w Eternals , ale od tego czasu prace nad ponownym uruchomieniem napotkały więcej niż kilka przeszkód. Blade straciło kilku scenarzystów i reżyserów, a niedawno dowiedzieliśmy się, że obecnie planuje się wyprodukować go za mniej niż 100 milionów dolarów.

Wygląda na to, że Deadpool 3 i TV-MA Echo otworzyły drzwi Marvel Studios do dostarczania historii, które nie są zwykłym hitem popcornowym. W rozmowie z Deadline powiedział reżyser Blade , Yann Demange. „Dali mi literę R, co jest bardzo ważne”.

Wychodzę z [jego nowego filmu krótkometrażowego Dammi], chcąc być bardziej otwartym, bardziej wrażliwym i wnieść do mojej pracy bardziej osobisty aspekt. Ale w przypadku Blade będziemy się dobrze bawić, ponieważ Mahershala jest niezwykle głębokim aktorem.

Jestem podekscytowany możliwością pokazania jego bezwzględności i szorstkości, które pozwalają mu chodzić po ziemi w szczególny sposób. Kocham go za to. Ma w sobie godność i integralność, ale jest w nim dzikość, którą zwykle ukrywa pod powierzchnią. Chcę to wyzwolić i przenieść na ekran.

Fakt, że otrzymamy film z oceną R, z pewnością uspokoi umysły wielu fanów, zwłaszcza tych, którzy obawiają się, że Daywalker zostanie rozwodniony. Filmy Wesleya Snipesa zyskały na mroczniejszym tonie (i mnóstwie krwawej przemocy) i przypuszczamy, że tak samo będzie w przypadku tej wersji. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments