Skip to main content

Pierwszy trailer serialu „Echo”. Daredevil powraca w Netflixowym kostiumie!

Doczekaliśmy się pierwszego zwiastuna serialu Echo! W tej zapowiedzi produkcji, oznaczonej statusem TV-MA, możesz zobaczyć Mayę Lopez, Wilsona Fiska/The Kingpina i Daredevila w akcji!

10 stycznia 2024 r. produkcja Marvel Studios  Echo pojawi się na Disney+ i Hulu. Pięciodcinkowe wydarzenie transmitowane strumieniowo przedstawia Mayę Lopez (Alaqua Cox), ściganą przez przestępcze imperium Wilsona Fiska (Vincent D’Onofrio). Kiedy podróż zaprowadzi ją do domu, musi stawić czoła własnej rodzinie i dziedzictwu. Wszystkie pięć odcinków zostanie wyemitowanych 10 stycznia na obu platformach, choć będą dostępne na Hulu jedynie do 9 kwietnia. To pierwsza seria Marvel Studios, w której porzucono naraz wszystkie to, co w komunikacie prasowym nazwano „odcinkami, które można pochłonąć”. . To intrygujące posunięcie, które zdecydowanie nadaje serialowi klimat „wydarzenia”, jakiego w innym przypadku by nie miał.

Marvel Studios potwierdziło również, że  Echo otrzyma ocenę TV-MA, co widać po zaskakująco krwawej akcji. Daredevil – pozornie ubrany w garnitur z serialu Netflix – również pojawia się na krótko, ale większość uwagi skupia się jednak na mrocznej postaci Kingpina. Będzie ciekawie! Tak przynajmniej się zapowiada.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments