Skip to main content

Kilka informacji odnośnie premier MCU w latach 2025/26!

Rok 2024 nie będzie najbardziej owocny dla MCU. W zasadzie poza niesamowicie wyczekiwanym Deadpool 3, w MCU będzie spora pustka. Jednak lata 2025/26 zdecydowanie nam to zrekompensują!

Na początek trzeba wspomnieć o dwóch niesamowitych projektach, które są już oficjalnie w fazach rozwoju. World War Hulk i Doctor Strange 3. Tak jak film o Hulku może ukazać się nawet w kolejnej fazie i nie jest pewne, że bedzie to przed Secret Wars, tak produkcja ze Strange’m w zasadzie musi pojawić się wcześniej. Jak wiemy Stephen ciągle jest główną postacią fazy Multiverse, a scena po napisach In The Multiverse of Madness pokazała nam, że tam udał się w podróż po wszechświecie. Mocne tytuły!

Mamy także informację, że Armor Wars z Donem Cheadle, czyli naszym War Machine, ukaże się pod koniec 2025 lub na początku 2026 roku. Produkcja ta nie wzbudza może aż takiego zainteresowania jak dwa filmy wyżej, to jednak jest bardzo ważna. Ponadto możemy tam zobaczyć cameo z Tony’m Starkiem, granym oczywiście przez Roberta Downeya Jr.

Wśród mocnych informacji mamy jeszcze plotki, że Moon Knight, She-Hulk i Ms.Marvel otrzymają kontynuację swoich produkcji i każdy serial otrzyma 2. sezon! Co do Moon Knighta, nazwę rzeczy po imieniu – jaram się! W końcu czekam, az księżycowy bohater spotka innych członków MCU. Co do reszty, obejrzę, jak wszystko od MCU, jednak nie mam wygurowanych oczekiwań. No chyba, że drugi sezon Ms. Marvel pokaże nam trochę więcej postaci Kapitan Marvel, bo jest na to duża szansa.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments