Skip to main content

Jakiego koloru jest logo w kostiumie z „No Way Home”?

Kostium Toma Hollanda w ostatniej scenie w Spider-Man: No Way Home został okrzyknięty najlepszym strojem Spider-Mana w MCU. Bliższe przyjrzenie się mu na nowej grafice koncepcyjnej Spider-Mana 2 potwierdza jednak jeden potencjalnie dzielący fanów dodatek..

Matt Lefferts , starszy grafik postaci w grze wideo Spider-Man 2 w firmie Insomniac Games , podzielił się interpretacją  czerwono-niebieskiego kostiumu Spider-Man: No Way Home w grze. Będzie to oczywiście oparte na ostatecznym projekcie i tak, ma złoty symbol!

„Praca nad nowym czerwono-niebieskim kostiumem dla Marvel’s Spider-Man 2 sprawiała mi przyjemność. Byłem odpowiedzialny za high-poly, zasoby/UV do gry oraz teksturowanie/cieniowanie. Do tworzenia szczegółów dla tego zasobu użyłem Substance Designer, aby uzyskać materiał kostiumu bardziej przypominający tkaninę, pasujący do odniesienia do filmu”.

Ten zasób jest zwieńczeniem pracy wielu utalentowanych autorów z różnych dziedzin i chciałbym podziękować wszystkim, którzy mieli udział w jego powstaniu. Chciałbym także podziękować Insomniac Games, Marvel Games i Sony Interactive Entertainment.

Wygląda na to, że złoty pająk pozostanie tutaj na stałe i musi być nawiązaniem albo do upadłego Iron Mana, albo wskazówką, że pozostał ślad kostiumu Żelaznego Pająka (co sugeruje, że ten kostium nie jest tak tradycyjny, jak się początkowo wydawało). Niestety, raczej nie dowiemy się więcej, dopóki Spider-Man 4 nie pojawi się na dużym ekranie. A na to musimy poczekać co najmniej do 2025 roku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments