Skip to main content

Loki będzie miał olbrzymią rolę w „Avengers: Secret Wars”!

W finale drugiego sezonu Lokiego ten został „bogiem opowieści”. Teraz nowa plotka sugeruje, że obecny plan Marvel Studios zakłada, że ​​bóg Loki stanie się centralną częścią Avengers: Secret Wars. Tak też słyszeliśmy od dłuższego czasu.

Loki, zostając „bogiem opowieści” z automatu stał się centralnym i ważnym, jak nie najwazniejszym punktem w obecnej sadze Multiverse. Nic więc dziwnego, ze plotki potwierdzają, że pojawi się on w Avengers: Secret Wars i pomoże wszystim bohaterom. Co do występu w Kang Dynasty, nie jestem pewien, chyba, że w scenie po napisach.

Istota posiadająca moc zasilania nieskończonego Multiwersu, będąca dużą częścią Avengers: Secret Wars, nie jest wielką niespodzianką, szczególnie że wcześniej twierdzono, że film zakończy się stworzeniem nowej Ziemi-616, która służy jako miękki restart dla MCU. Być może najważniejsze jest to, że na stałe doda X-Men do tego wspólnego świata. 

Obecnie premiera Avengers: Kang Dynasty  planowana jest na 1 maja 2026 r., a  premiera Avengers: Secret Wars na 7 maja 2027 r.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments