Skip to main content

Kolejny zwiastun „Loki” sezon. 2 trafił do sieci. Potwierdzono oficjalną datę premiery!

Sezon. 2 Lokiego zapowiada się naprawdę dobrze i fani MCU naprawdę mocno wyczekują tej premiery. Nowy, krótki zwiastun ujawnia nam, że Loki będzie miał kilka ciekawych przygód!

Drugi sezon Lokiego zadebiutuje na Disney+ 6 października 2023 roku i będzie się składał z sześciu odcinków. Zostanie uwzględniony w piątej fazie MCU. W sezonie 2 powrócą także Owen Wilson jako Mobius M. Mobius, Gugu Mbatha-Raw jako Ravonna Renslayer, Sophia Di Martino jako Sylvie i Wunmi Mosaku jako Hunter B-15. Nowi członkowie obsady to Ke Huy Quan („Wszystko wszędzie i na raz”), Rafael Casal („Blindspotting”) i Kate Dickie („Gra o tron”).

Szczegóły fabuły drugiego sezonu nie są znane; jednakże zwiastun przedstawia Lokiego i Mobiusa współpracujących przy badaniu nowego zagrożenia dla najświętszej osi czasu. Wcześniej opublikowany materiał filmowy pokazuje także wieloświatową fabułę, w której Loki spotyka coś, co wydaje się być nowym wariantem Tego, który pozostaje (Victor Timely), po tym, jak twórca TVA został zabity przez Sylvie w sezonie 1.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments