Skip to main content

Sergio Ramos wraca do Sevilli! Wielki powrót legendy po 18 latach.

Sergio Ramos oficjalnie dołącza do Sevilli na zasadzie wolnego transferu, odrzucający przy tym oferty Al-Ittihad i tureckich klubów (Galatasaray czy Besiktas).

37-letni Ramos postanowi jeszcze nie kończyć swojej przygody z europejskim futbolem. Odrzucając wielkie oferty od arabskich czy tureckich klubów, po 18. latach ponownie dołącza do Sevilli. Patrząc na jego występy w PSG, jest to niesamowicie dobry transfer, gdyż Sergio Ramos to wciąż topowy obrońca na świecie. Mimo wieku jest szybki, silny i umie strzelić bramkę. Osobiście bardzo cieszy mnie ten ruch. Sevilla zyska, Ramos również. Zapewne dostanie on numer „4”. Chociaż „15” też pewnie wchodzi w grę.

Otoczony przez dziennikarzy na lotnisku, w dniu dzisiejszym wypowiedział jeszcze kilka słów odnośnie swojej decyzji:

Jestem podekscytowany, tak, to wyjątkowy dzień, powrót do domu to zawsze wyjątkowy dzień. Teraz musimy przeprowadzić badania. Czekałem na to od kilku miesięcy, ale cieszę się, że wróciłem i jestem gotowy do startu tak szybko, jak to możliwe. Będziemy mieli czas na konferencję prasową i prezentację. Nie mogę się doczekać powrotu do domu, nie było sensu iść gdziekolwiek indziej bez przyjazdu tutaj, to był dług wobec mojego ojca, dziadka, sevillismo i Puerty, wobec wielu rzeczy, które wiele znaczyły i myślę, że to był właściwy moment 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments