Skip to main content

Mamy oficjalny zwiastun 2 sezonu „What If…?”!

Marvel Studios udostępniło pierwszy zwiastun What If…? sezon 2, a wraz z nim oficjalne wiadomości na temat daty premiery serialu i wyjątkowego harmonogramu premier. Zapowiada się jazda bez trzymanki!

Obserwator wreszcie powróci w drugim sezonie serialu „  What If…” Marvel Studios?  kiedy serial animowany zacznie być emitowany na platformie Disney+ 22 grudnia. W duchu okresu świątecznego dzisiaj potwierdzono, że będziemy zapraszani do tworzenia nowego odcinka co wieczór przez dziewięć nocy z rzędu! W zwiastunie widzimy zupełnie nowe drużyny Avengersów, świąteczną przygodę w Avengers Tower, współpracę Heli z Wenwu oraz znajome momenty z kilku poprzednich filmów MCU, choć w nowym wydaniu. Ciekawe czy fabuła wpłynie na Multiversum i całą fazę? Kto wie..

Być może najbardziej intrygujący jest jednak fakt, że Thanos walczy z Kapitanem Ameryką podczas Avengers: Infinity War , by później zderzyć się z Kapitanem Carterem. Strange Supreme także powraca i wydaje się, że czeka nas odpowiednio szalona i epicka przygoda z drugą serią odcinków. Oj czekam z niecierpliwością. What If…? na pewno nie zawiedzie fanów.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments