Skip to main content

Pierwszy oficjalny zwiastun „Madame Web” już w sieci!

Sony Pictures opublikowała pierwszy zwiastun filmu Madame Web i chociaż wielu z Was miało co do tego wątpliwości, coś obstawiam, że będziecie zaskoczeni niesamowitymi odniesieniami do komiksów, kostiumami i ogólnymi efektami!

Sony Pictures wreszcie wypuściło pierwszy zwiastun Madame Web i nie jest to dokładnie to, czego mogli się spodziewać fani, tylko, że w pozytywnym sensie. Osobiście bardzo pozytywnie zaskoczył mnie sam zwiastun filmu. Poza wręcz dziwacznym podejściem do Ezekiela Simsa, w którym wciela się on w złego Spider-Mana, kostiumy trzech głównych bohaterów filmu są szokująco wiernie odwzorowane kartom komiksów. Julia Carpenter, Mattie Franklin i Anya Corazon wyglądają, jakby właśnie wyskoczyły z gazet rysunkoweg świata i mam nadzieję, że zobaczymy je w sporej czesci filmu, a nie tylko w kilku scenach retrospekcji.

Co do Madame Web. Podejście do tej postaci jest znacznie bardziej proaktywne niż jej odpowiednik z komiksu i, przynajmniej na tym etapie, wydaje się lepiej przewidywać przyszłe wydarzenia niż otwierać drzwi do Spider-Verse. Ogólnie przecieki tez okazały sie nie prawdziwe, gdyż nie ma śladu ciężarnej Mary Parker i nie ma żadnej wzmianki o tym, że Ezechiel chciał powstrzymać narodziny Petera Parkera. 

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments