Skip to main content

Teyonah Parris i kostium Spectrum na filmie zza kulis!

Teyonah Parris udostępniła na Instagramie film, na którym po raz pierwszy przymierza supergarnitur Moniki Rambeau. Powiedzieć, że aktorka jest podekscytowana to jakby nie powiedzieć nic.

Monica Rambeau (Teyonah Parris) była w stanie zamknąć rozłam między światami stworzonymi przez pasma kwantowe, ale została uwięziona w innej linii czasu, gdzie napotkała kilka zaskakujących twarzy UWAGA SPOILERY – Bestię i kogoś, kto przypomina jej matkę, ale w rzeczywistości nią nie jest. W czasie strajków obsada nie mogła promować filmu, ale Parris udostępniła na Instagramie film, na którym widać ją podekscytowaną przymierzającą po raz pierwszy swój supergarnitur.

Osobiście liczę na większą rolę Rambeau w sadze Multiverse i miejmy nadzieję, ze The Marvels znowu będą tworzyć zgrany tercet. A tutaj jest podpis posta.

„Nie ma to jak zakładanie pierwszego garnituru, baaaaaaayy!!. Mała Teyonah” jest obłędna, a „Wielka Teyonah” nie może uwierzyć w ten kraj, czekoladowa dziewczyna, z dużymi perwersyjnymi włosami i grubymi udami, ubrana w buty do filmu o superbohaterach @marvelstudios, dumnie dumna w butach do kolan pani #MonicaRambeau !! 😳 Jał… AAAAAHHHHHHH!!! Ogromna liczba artystów przyczyniła się do powstania tysięcy poruszających części, tworząc ten niezwykle zabawny film. Jestem zaszczycony i wdzięczny za nich wszystkich oraz za możliwość bycia małą częścią! 🖤🖤🖤”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments