Skip to main content

Tom Hiddleston nie kończy przygody jako Loki w MCU!

Tom Hiddleston po raz kolejny wypowiedział się o swojej przyszłości jako Loki w MCU. Tym razem w nieco bardziej potwierdzającym tonie.

Tom Hiddleson to Loki idealny. Aktor niedawno rozmawiał z ComicBook.com na temat swojej przyszłości jako tej postaci i tym razem zasugerował, że nie widzieliśmy Lokiego po raz ostatni (co i bez tego jest w zasadzie pewne o czym przeczytacie tutaj).

„To dla mnie bardzo trudne, bo będę z wami całkowicie szczery. Co najmniej dwa razy w życiu żegnałem się. Napisałem do Kevina Feige, Louisa de Esposito i Victorii Alonso i napisałam: «Dziękuję bardzo. To była rola mojego życia», a oni odpisali: «Przyjdź do nas, kiedy tylko zechcesz. Zawsze jesteś częścią rodziny. Zawsze tu jesteśmy. Dałeś nam tak wiele i poleciały nam łzy.

Więc myślę, że nierozsądnie byłoby w tym momencie wyciągać ostateczne wnioski w jakiejkolwiek sprawie.

W tym samym wywiadzie Hiddleston rozważył również możliwość ponownego połączenia tej nowej wersji Lokiego ze swoim bratem, Thorem Chrisa Hemswortha. 

Myślę, że zarówno Thor, jak i Loki musieli odkopać i przeanalizować przeszłość oraz dowiedzieć się, kim naprawdę są i czego naprawdę chcą. Ale co jest również interesujące w przypadku rodziny, tylko tak o tym myślę, to to, że czasami trudno będzie porzucić uprzedzenia na temat tego, kim byli kiedyś. Loki może oczekiwać, że Thor będzie zachowywał się w określony sposób lub będzie Thor mógł oczekiwać, że Loki będzie zachowywał się w określony sposób.

Więc myślę, że na początku byłoby to naprawdę zagmatwane, ale poza tym byli osobno przez długi czas i bez wątpienia byli sobie obiektami w myślach. Więc tak, myślę, że zastanawiam się, jakie byłoby prawdopodobne ponowne spotkanie. Zobaczymy.

Niedawno krążyły plotki , że to Sylvie spotka Thora z Ziemi-616, co jest intrygującą możliwością, biorąc pod uwagę, że niewiele wiemy o jej związku z Bogiem Gromów na rozgałęzionej osi czasu. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments