Skip to main content

Gwiazdy prosto z MCU pojawią się w filmie „Garfield”!

Sony Pictures udostępniło zwiastun nadchodzącej nowej odsłony Garfielda i oprócz przedstawienia Małego Garfielda Chrisa Pratta, zwiastun przedstawia Samuela L. Jacksona w roli taty kota.

Sony Pictures opublikowało pierwszy zwiastun filmu o Garfieldzie (za pośrednictwem Toonado.com ) i… cóż, film o Baby Groot i Baby Yoda: czas, aby Baby Garfield zabłysnął! Pojawia się także ojciec bohatera – grany przez Samuela L. Jacksona – a także ikony serii Jonathan i Odie. Podobnie jak Mario, Garfield Pratta brzmi jak, cóż, Chris Pratt; niektórym będzie z tym dobrze, a innym prawdopodobnie nie. Mamy także oficjalne streszczenie filmu.

Garfield (głos Chrisa Pratta), światowej sławy kot domowy, który nie znosi poniedziałków i uwielbia lasagne, wkrótce przeżyje dziką przygodę na świeżym powietrzu!. Po nieoczekiwanym spotkaniu ze swoim dawno zaginionym ojcem – niechlujnym ulicznym kotem Vicem (głosu podkłada Samuel L. Jackson) – Garfield i jego psi przyjaciel Odie zmuszeni są porzucić swoje doskonale rozpieszczone życie i dołączyć do Vica w zabawnym napadzie o wysoką stawkę.

Film wyreżyserował Mark Dindal na podstawie scenariusza Paula A. Kaplana, Marka Torgove’a i Davida Reynoldsa, a oparty jest na postaciach Garfielda stworzonych przez Jima Davisa. Oprócz Pratta i Jacksona w obsadzie znaleźli się także Hannah Waddingham, Ving Rhames, Nicholas Hoult, Cecily Strong, Harvey Guillén, Brett Goldstein i Bowen Yang. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments