Skip to main content

Na jakim etapie jest serial „Daredevil: Born Again”?

W październiku Marvel poinformował, że całkowicie przebudowuje swój 18-odcinkowy serial Daredevil z akcją na żywo dla Disney+, pozyskując nowy zespół kreatywny. Mamy pierwsze, oficjalne aktualizacje.

Po zmianie twórczej dokładna liczba odcinków serialu nie jest znana. Program został również opisany jako procedura prawna (ponownie przed zmianami kreatywnymi), ale obecnie nie wiadomo, czy ten element pozostanie w programie.W przypadku pozostałych odcinków reżyserzy drugiego sezonu Moon Knight i Loki , Justin Benson i Aaron Moorhead, kierują pozostałymi ponad 9 częściami.

W rozmowie z The Wrap Benson i Moorhead opowiedzieli, jak wygląda obecnie sytuacja na produkcji.

Mamy dla ciebie najlepszą odpowiedź. Widzisz więc, w jakiej przestrzeni się teraz znajdujemy? To jest nasze biuro, o którym właśnie dowiedzieliśmy się jakieś 45 minut temu. I o to właśnie nam chodzi z Daredevilem .To dzień zerowy. Obecnie po prostu konsumujemy zawartość Daredevila, nie tylko program Netflix, ale wszystkie możliwe materiały. Po prostu przygotowujemy nasz gulasz informacyjny w ładny i gęsty sposób.

Obecnie Born Again nie ma dokładnej daty premiery, ale mówi się, że jest częścią piątej fazy MCU, która zakończy się 14 lutego 2025 roku wraz z Captain America: Brave New World.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments