Skip to main content
sylvie

Sylvie rusza na podbój sagi Multiverse. Spotka Thora?

Finał drugiego sezonu Lokiego był po prostu oszałamiający, a drzwi pozostały otwarte dla wszystkich tych postaci, aby mogły powrócić. Jednak w przypadku Sylvie wygląda na to, że istnieją wielkie plany!

Według Alexa Pereza z The Cosmic Circus to Sylvie wyśledzi Thora i zbierze Avengersów, aby stoczyli walkę z Kangiem. Zakładam że nie częścią Deadpool 3, aczkolwiek może pojawić się wraz ze swoimi własnymi Wielowersalnymi Strażnikami w Avengers: The Kang Dynasty. Wydaje się, że to również otwiera jej drzwi do pojawienia się w następnym filmie o Thorze

Jeśli chodzi o Lokiego, choć Tom Hiddleston był nieśmiały w kwestii swojej przyszłości w MCU, kilku leakerów wydaje się zgodzić, że w końcu powróci. Przecież Wojna Wieloświatowa i wszystkie te najazdy zniszczą to, co stworzył, i wtedy Bóg zostanie uwolniony i będzie mógł przystąpić do walki z Kangiem.

Wracając jednak do Sylvie przemierzającej Multiwersum, aby pomóc położyć kres Kangowi i uratować mężczyznę, którego kocha, z narzuconego mu wygnania, brzmi to tak, jakby miało wszelkie zadatki na epicką historię. Konieczna do opowiedzenia w MCU. Jednak mimo wszystko czekam na spotkanie Thora i Lokiego, chociażby na sekundę, momencik!

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments