Skip to main content

Mark Ruffalo wie coś o „World War Hulk”?

Odkąd She-Hulk: Attorney at Law pojawiła się na Disney+, słyszeliśmy pogłoski o planach na nowy film o Hulku – World War Hulk. Cóż, Mark Ruffalo odezwał się na ten temat i to czego nie może powiedzieć, jest chyba najciekawsze!

Pierwotna umowa Universalu z Marvel Entertainment wygasła na początku tego roku. The Incredible Hulk został wydany 13 czerwca 2008 roku, a prawa do tego tytułu posiadało konkurencyjne studio przez uzgodniony okres 15 lat; teraz Marvel Studios może wreszcie robić, co im się podoba z postacią Hulka. Postanowiono więc zapytać o to Marka Ruffalo.

Proszono mnie, abym szczególnie tego nie komentował. Mam nadzieję, że pewnego dnia to rozwiążą. Myślę, że mogłoby to być naprawdę fajne.

Wydaje się, że Ruffalo zachowuje się tu dziwnie nieśmiało i jestem pewny, że jest świadomy przyszłych planów dotyczących postaci, którą odgrywa w MCU już przez przez ponad dekadę. W każdym razie wydaje się, że Kevin Feige kładzie podwaliny pod nowy film o Hulk , dlatego w Captain America: Brave New World wystąpią Generał Ross, Przywódca i Betty Ross. Ponadto w końcowych momentach She-Hulk: Attorney at Law Bruce Banner jako Smart Hulk powrócił na Ziemię i przedstawił synowi Skaarowi swoją rodzinę.

Wszyscy którzy znają Marka Ruffalo wiedza, że słynie od z „przypadkowych” lub nie spoilerów odnośnie wielu filmów MCU. Stąd też nic dziwnego, że dostał zakaz od Marvel Studios odnośnie poruszenia tematu solowego filmu z Hulkiem w roli głównej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments