Skip to main content

Marvel Studios pracuje nad nowym serialem! Henry Cavill dołączy do MCU?

Nowa plotka sugeruje, że Marvel Studios kontynuuje prace nad serialem telewizyjnym Disney+ skupiającym się na brytyjskich superbohaterach, w tym postaciach z Eternals i Secret Invasion. Czy to szansa na debiut Kapitana Brytanii w MCU?

Najwyraźniej Marvel Studios pracuje nad serialem Disney+ o grupie superbohaterów – prawdopodobnie Excalibur – mieszkających w Wielkiej Brytanii. 

Mówi się, że Dane Whitman z Kita Haringtona powróci tutaj, prawdopodobnie przebierając się za Czarnego Rycerza. Eternals położyli pod to podwaliny, a nawet drażnili się z rolą tej postaci w Blade, tylko po to, by po latach odrzucić ten pomysł. Jednak co do Kapitana Brytanii, Henry Cavill w tej roli byłby czymś niesamowitym. W zasadzie już od lat czekam na pojawienie się odtwórcy ról Supermana czy Geralta w MCU!

Emilia Clarke również znalazła się w centrum uwagi jako G’iah, córka Talosa i zmiennokształtny Skrull, który później stał się najpotężniejszą superistotą MCU po zostaniu Super-Skrullem. W końcowych momentach Secret Invasion została zwerbowana przez Sonyę do czegoś, co wydawało się być przyszłym spin-offem. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments