Skip to main content

Messi mówi o rywalizacji z Lewandowskim na Mundialu 2022!

Leo Messi i Robert Lewandowski mieli na mundialu 2022 pewnie starcie podczas meczu Polska – Argentyna. Jak dotąd Argentynczyk milczał w tej kwestii. Teraz rozjasnil światu całą sytuację w serialu Star+ – Campeones, un año después.

Leo Messi odniósł się do sytuacji z meczu Argentyna – Polska podczas mundialu, gdy ten próbował przedryblować Lewego i nie podał mu ręki po tym, jak Polski napastnik go sfaulował.

Wkurzały mnie wypowiedzi Lewandowskiego, ponieważ kiedy zdobyłem Złotą Piłkę, naprawdę czułem to, co o nim powiedziałem. Zignorowałem go podczas meczu, ponieważ to był on, byłem zły i pomyślałem, że nie powinien mówić tego, co powiedział. Byłem bardzo zły. Czy celowo chciałem go przedryblować, ponieważ to był on? Tak.

Warto przypomnieć, że Messi podczas gali Złotej Piłki 2021 docenił Lewandowskiego i powiedział na scenie, że ten zasługuje na tę nagrodę. Robert Lewandowski jednak nie do końca zgadzał się z tymi słowami i w jednym z wywiadów powiedział, słowa, które nie spodobały się Messiemu.

…poprosił o Złotą Piłkę dla mnie, ale nie głosował na mnie przy The Best.

Leo zaznaczył jednak, że między nimi nie ma już żadnego sporu.

Potem spotkaliśmy się i odbyliśmy rozmowę. Zgodziliśmy się, że to wszystko było nieporozumieniem. Był zdenerwowany, ponieważ to, co powiedział, nie pokrywało się w pełni z tym, co było w Internecie. Zignorowałem wszystkie sprawy z przeszłości i wszystko było między nami ok. Potem on przeszedł do Barcelony. Wiele rozmawialiśmy o klubie, mieście itd.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments