Skip to main content

„SUPERMAN: LEGACY” to oficjalnie „SUPERMAN”. James Gunn pokazuje kostium.

Reżyser Superman: Legacy, a raczej po prostu SUPERMAN, James Gunn uczcił urodziny Człowieka Jutra, po raz pierwszy rzucając okiem na Davida Corensweta w przebraniu bohatera i tak, logo kostiumu czerpie inspirację z Kingdom Come!

Dzisiaj po raz pierwszy zobaczymy długo oczekiwanego Davida Corensweta w roli Supermana z DCU. Nie widzimy zbyt wiele, ale jest to duże logo na jego klatce piersiowej, wyraźnie inspirowane Kingdom Come – historia, która według wielu fanów posłuży za podstawę do tego, co DC Studios zaplanowało dla tego zrestartowanego DC Universe.

Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę ogłosić rozpoczęcie zdjęć do SUPERMANA dzisiaj, 29 lutego, czyli – przypadkowo i nieplanowo – w dniu urodzin Supermana. Kiedy skończyłem pierwszą wersję scenariusza, nazwałem film Superman: Legacy.

Zanim zamknąłem ostateczną wersję roboczą, było jasne, że tytuł będzie SUPERMAN. W drodze do Ciebie w lipcu 2025 r.

Poza potwierdzoną datą premiery i nowym oficjalnym tytułem, mamy zdjęcia z planu, na których widzimy Davida w stroju Supermana. Jednak mimo wszystko to na 99% fejk. Zaprzeczył temu James Gunn, i tekstura z oficjalnego zdjęcia nie pasuje do stroju, który widzimy poniżej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments