Skip to main content

Mr. Sinister głównym złoczyńcą w filmach „X-MAN” w MCU?

Słyszymy, że Marvel Studios spotkało się ze scenarzystami w sprawie planowanego ponownego uruchomienia X-Men i krążą plotki, że historia być bardziej skupiony na kobietach niż poprzednie filmy! Ponadto Mr. Sinisterem w roli złoczyńcy to świetny plan.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Marvel Studios w końcu rozpoczęło prace nad długo oczekiwanym restartem X-Men, a kierownictwo zaczęło organizować spotkania ze scenarzystami, aby usłyszeć sugestie dotyczące przeniesienia kultowych zmutowanych bohaterów z powrotem na duży ekran. Chociaż oczekuje się, że ogłoszenie nie nastąpi wcześniej niż na początku przyszłego roku, słyszymy, że kilku scenarzystów odbyło już spotkania i być może mamy też nieco lepsze pojęcie o tym, na czym skupi się ta historia.

Scenariusz nie został jeszcze napisany (oczywiście), ale według informatora Daniela Richtmana początkowy pomysł polega na skupieniu się więcej na kobiecych członkiniach zespołu. Uważa się, że Kevin Feige chce, aby film jak najbardziej różnił się od serii 20th Century Fox, co oznacza również, że na razie nie ma Magneto. To akura, jak dla mnie, spory minus.

Mówi się, że głównym złoczyńcą jest Mr. Sinister! Wszystko fajnie, jednak liczę, że Wolverine (oby grany przez Hugh Jackmana) pojawi się, chociaż w pierwszych produkcjach podczas debiutu X-MANów na wielkim ekranie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments