Skip to main content

Spider-Verse w grze „Marvel’s Spider-Man 2”! Znamy rozkład DLC!

Marvel’s Spider-Man 2 od Insomniac to wśród fanów superbohaterów, i nie tylko, gra roku. Teraz za sprawą włamań hakerów w pliki gry wiemy nie tylko o szczegółach gry Wolverine, jednak także plan na darmowe DLC niedawnej gry!

Gracze Marvel’s Spider-Man 2 mogą być spokojni. W 2024 roku będą czekały na nich niesamowite DLC. Na pierwszy rzut oka wleci BEETLE INFESTATION. Beetle jest prawdopodobnie człowiekiem bez mocy, ale posiada dużą inteligencję. Więc będzie po prostu ciekawym bossem do pokonania w grze, ale to dopiero początek.

Później Insomniac wleci z trochę cięższym kalibrem. Do gry zawita DLC EXTREME CARANGE. Ci do grali wiedzą, że już w głównej fabule został poruszony ten wątek. Teraz twórcy rozwiną go w dodatku. Na to fani na pewno czekają z niecierpliwością.

Jednak najważniejszą rzeczą jest tutaj DLC SPIDER-VERSE ANOMALY. Mamy tutaj dostać dostosowanie bohatera, wiele nowych, grywalnych postaci jak np. Gwen Stacy i rzecz jasna efek wizualny świata Milesa Moralesa prosto z filmu. Sam osobiście wiem jedno-konsola PS5 będzie zakupiona w przyszłym roku. Nie odpuszczę zagrania w takie dodatki. A sama główna fabuła też na mnie czeka.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments