Skip to main content
Messi Neymar

Messi i Neymar w PSG. Co poszło nie tak? Brazylijczyk wyjaśnia.

Messi i Neymar dostali jeszcze jedną szansę gry ze sobą w jednym zespole, w PSG. Jednak wraz z początkiem sezonu 2023/24 obaj zmienili swoje kluby. Brazylijczyk postanowił szczerze wypowiedzieć się o sytuacji w klubie czy mundialu 2022.

Przy okazji najnowszego wywiadu, Neymar udzielił wywiadu, poruszając kilka ciekawych kwestii. A więc do rzeczy. To, że atmosfera w PSG zawsze była średnia, wiadomo nie od dziś. Jednak jak źle czuł się tam zarówno Messi, jak i Neymar oficjalnie wiem od jakiegoś czasu. Najpierw Leo w wywiadzie bardzo dosadnie podsumował swoje 2. sezony w Paryżu. Teraz przyszła kolej na Neymara, który niedawno dołączył do Al-Hilal.

Byłem bardzo szczęśliwy z powodu roku, który spędził, ale jednocześnie bardzo smutny, ponieważ żył obiema stronami medalu, poszedł do nieba z reprezentacją Argentyny, wygrał wszystko w ostatnich latach, a z Paryżem żyło się piekło, my Przeżyliśmy piekło, zarówno on, jak i ja. Jesteśmy zdenerwowani, ponieważ nie byliśmy tam bez powodu, byliśmy tam, aby dać z siebie wszystko. Aby zawsze być mistrzami i próbować tworzyć historię, dlatego wróciliśmy do wspólnej gry. Spotkaliśmy się tam, żeby móc tworzyć historię. Niestety nie mogliśmy.

Gorzkie słowa Brazylijczyka na pewno nie pomagają klubowi z Paryża. Ten co prawda przeszedł teraz drastyczną przebudowę składu. Być może w końcu ugrają coś więcej niż wygranie ligi francuskiej, jednak tego, że cała otoczka, jak i fani klubu, nie należa do najlepszych niestety nie zmieni nic. Co sądzicie o słowach Neya? Zgadzacie się?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments