Skip to main content

Nicolas Cage otwarty na powrót w serialu „Ghost Rider”!

Po zagraniu Johnny’ego Blaze’a w dwóch filmach Ghost Rider Nicolas Cage po raz kolejny wyraził zainteresowanie ponownym zagraniem Spirit of Vengeance, w związku z krążącymi plotkami, że antybohater powróci na Disney+.

W nowym wywiadzie dla Uproxx Cage otwarcie mówił o tym, czy byłby otwarty na ponowne zagranie postaci takiej jak Ghost Rider na takim etapie swojej kariery, kiedy rozważa przejście do granie nie tylko w filmach, ale i serialach. A Marvel Studios ma właśnie w planach serial o antybohaterze.

Cóż, tak jak powiedziałem, będzie to bardzo surowy i rygorystyczny proces selekcji. Nie mówię całkowicie nie. Mówię, że jeśli pojawi się coś, co moim zdaniem będzie miało w sobie jakiś rozmach, iskrę, to może fajnie byłoby wrócić do nich ponownie, jak Face/Off 2 czy Ghost Rider. To już inna rozmowa. Ale to nie jest wychodzenie, szukanie zupełnie nowego materiału i próbowanie czegoś innego. Wciąż rozwijam swój pomysły na to wszystko. Kto wie, co się naprawdę stanie? Ale kiedy odbyliśmy tę rozmowę w 2012 roku lub kiedykolwiek to miało miejsce, nigdy nie myślałem, że powiem to, co mówię teraz, że jestem gotowy na eksplorację telewizji. Ale prawdopodobnie dlatego, że telewizji jeszcze nie było. A także dlatego, że byłem prawdziwym aktorem bluesowym i nigdy nie myślałem, że będę chciał robić cokolwiek innego. Ale w mojej branży zachodzi wiele zmian.

Istnieje sztuczna inteligencja i te rzeczy. A także internetowe mashupy i wirusowe rzeczy, które się dzieją, oraz sposób, w jaki odbierane są występy. Dzisiaj w The New Yorker ukazał się duży artykuł, w którym Isaac Butler opublikował – i nie był niekoniecznie błędne w tym, co powiedział o tym, jak Internet może zredukować ludzi do puenty, a nie o to mi chodziło, kiedy zdecydowałem się zostać aktorem filmowym.

Już od jakiegoś czasu krążą pogłoski, że Marvel Studios pracuje nad serialem Ghost Ride dla Disney+. Nie zapomnijmy też, że Cage zapewne znajdzie się wśród aktorów, którzy pojawią się w przyszłorocznym Deadpool 3

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments