Skip to main content

Niespodziewana postać pojawi się w „Deadpool 3”. Jest powiązana z Wolverine’m!

Najnowsze plotki na temat „Deadpool 3” mówią, że w produkcji pojawi się bardzo ciekawa postać, która ma olbrzymie powiązania z Wolverine’m. Mowa rzecz jasna o synu Logana – Dakenie znanym z kart komiksów.

Lista plotek o występach zdaje się nie mieć końca, a niedawno dowiedzieliśmy się, że Dafne Keen ma pojawić się jako X-23. Jeśli tak będzie, aktorke prawie na pewno zobaczymy w kostiumie X-Force, chociaż bardziej prawdopodbny jest ten w stylu Wolverine’a z MCU.

Teraz @CanWeGetToast twierdzi, że syn Logana, Daken, również pojawi się w Deadpool 3. Nie wiadomo, kto zagra tę postać, ale dla każdego aktora byłaby to fajna rola, nawet jeśli miałaby to być krótkie cameo. Jak widać Marvel Studios chce głęboko zagłębić się w uniwersum X-Men w Deadpool 3.

Daken, którego prawdziwe imię brzmi Akihiro, po raz pierwszy pojawił się w Wolverine: Początek #10 w 2007 roku. Daken jest synem Wolverine’a i jego żony Itu i posiada wiele zdolności swojego ojca, w tym zdolność leczniczą, chowane pazury i wyostrzone zmysły. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments