Skip to main content

Powrót Dafne Keen jako X-23 w „Deadpool 3” niemalże pewny?

Dafne Keen prowadziła rozmowy w sprawie ponownego zagrania Laury, znanej również jako X-23, w Deadpool 3 jeszcze przed strajkami, a obecnie krążą plotki, że gwiazda filmu Logan sfinalizowała umowę na powrót do roli!

Dafne Keen podobno już jest dogadana z Marvel Studios na epizodyczny występ. Negocjacje podobno wznowiono wkrótce po zażegnaniu strajków, a leaker Daniel Richtman (za pośrednictwem Patreona ) twierdzi obecnie, że gwiazda His Dark Materials pojawi się jako Laura w MCU. Po docenionej roli Keen w filmie Jamesa Mangolda powszechnie zakładano, że będzie miała szansę ponownie wcielić się w tę rolę w przyszłości. Oczywiście miało to miejsce zanim Disney przejął aktywa 20th Century Fox w wyniku szeroko nagłośnionego przejęcia w tym samym roku.

Keen potwierdziła wcześniej, że toczyły się wstępne rozmowy na temat jej powrotu jako Laury w przyszłym projekcie przed umową z Disneyem, i miała nadzieję, że będzie miała okazję ponownie wypuścić pazury w Kinowym Uniwersum Marvela.

Staram się nie robić sobie zbyt wielkich nadziei na wypadek, gdyby tak się nie stało, ale naprawdę mam nadzieję, że tak się stanie, ponieważ uwielbiałem grać Laurę. Zajmuje szczególne miejsce w moim sercu i jest niesamowitą postacią. I szczerze mówiąc, cała sytuacja z Deadpool 3 naprawdę mnie uszczęśliwiła, ponieważ oczywiście kiedy Disney kupił Fox, podejrzewałem, że nie zamierzają nic zrobić więcej filmów z kategorią R, ale zielone światło Deadpoola to świetny znak dla innych filmów z kategorią R.

Teraz X-23 zapewne będzie miała okazję ponownie spotkać się z Loganem, chociażby na chwilę.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments