Skip to main content

Tom Holland uważnie pochodzi do tematu „Spider-Man 4”.

Tom Holland wypowiedział się o Spider-Manie 4, który oficjalnie jest już w pierwszych fazach produkcji. Aktor poruszył temat jego powrotu do roli w dość zachowawczy sposób.

Tom Holland dość ciekawie odpowiedział na pytanie o powrocie do roli Petera Parkera w Spider-Man 4. Jak widać, aktor ma naprawdę duże oczekiwania odnośnie powrotu w kolejnej trylogii pajęczaka w MCU.

Nie zrobię kolejnego tylko po to, żeby zrobić kolejny. To będzie musiało być warte czasu, jaki poświęcę tej postaci. o, czy uda nam się znaleźć sposób, aby oddać sprawiedliwość tej postaci, to inna sprawa

Czuję się bardzo opiekuńczy w stosunku do Spider-Mana. Czuję się bardzo, bardzo szczęśliwy, że mogliśmy pracować nad franczyzą, która z każdym filmem stawała się coraz lepsza, z każdym filmem odnosiła coraz większe sukcesy, co moim zdaniem zdarza się naprawdę rzadko, więc chcę chronić jego dziedzictwo. Dlatego nie zrobię kolejnego dla samego zrobienia kolejnego. To będzie musiało być warte czasu tej postaci. Jeśli uda nam się to rozgryźć, byłbym głupcem, gdybym nie założył ponownie kostiumu, bo wszystko zawdzięczam Spider-Manowi. Uwielbiam tę postać i ludzi, z którymi pracuję. Bardzo chciałbym opowiedzieć inną historię, ale opowiem ją tylko wtedy, gdy znajdziemy tę właściwą.

Spider-Man: No Way Home zakończył się słodko-gorzkim akcentem dla naszego Web-Slingera z Przyjaznego Sąsiedztwa, który porzucił swojego najlepszego przyjaciela i miłość swojego życia, aby zapobiec katastrofalnym skutkom nieudanego zaklęcia Doktora Strange’a. Peter ostatecznie zdecydował się nie nawiązywać ponownego kontaktu z MJ-em i Nedem i zamiast tego skupić się na swojej karierze w walce z przestępczością jako Spider-Man, nie martwiąc się o dobro swoich bliskich. W pewnym sensie byłoby to odpowiednie pożegnanie dla holenderskiej wersji kultowego bohatera, ale ogromny sukces filmu niemal gwarantował kontynuację. Zarówno Kevin Feige, jak i Amy Pascal potwierdzili, że istnieją wstępne plany dotyczące Spider-Mana 4, ale nic nie zostało oficjalnie ogłoszone.

Jednak wątpie, że tak się nie stanie. Tom Holland po prostu jest bardzo zachowawczy w swoich wypowiedziach, a przed nim wiele lat grania Parkera w MCU.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments