Skip to main content

Messi chce zagrać na Mistrzostwach Świata 2026?!

Leo Messi dał sporo nadziei kibicom Argentyny w najnowszej wypowiedzi na temat jego dalszej gry w kadrze. Jeśli utrzyma formę, a to jest niewątpliwe, to bawiąc się w MLS spokojnie może grać do Mundialu w 2026 roku.

Argentyńczyk w ciekawych słowach wypowiedział się na temat jego dalszej grze w kadrze, zwłaszcza za 3 lata. Po Copa America, które, bądźmy szczery, kadra Argentyny ma spore szanse wygrać, nadejdzie Mundial w Stanach Zjednoczonych, Meksyku oraz Kanadzie.

Zawsze będę starał się rywalizować najlepiej, jak potrafię. Tak długo, jak będę się czuł w dobrej formie i będę mógł wnieść swój wkład, będę nadal przyjeżdżał na kadrę. W tej chwili jedyne, o czym mogę myśleć, to dostać się do Copa America, być w naprawdę dobrej formie i zagrać tam. Znów walcz o tytuł – zaczął Messi w kontekście najbliższych planów reprezentacji. 

– Czas pokaże, czy uda mi się dostać na Mundial czy nie. Zazwyczaj piłkarze w tym wieku nie grają na mistrzostwach świata. Dlatego powiedziałem, że nie jestem pewien, czy wrócę do mistrzostw świata. Wydawało się, że po ostatnich mistrzostwach świata przejdę na emeryturę, ale stało się dokładnie odwrotnie. Teraz bardziej niż kiedykolwiek chcę być w drużynie narodowej. Nie chcę myśleć o mundialu, ale nie mogę powiedzieć na 100 procent, że mnie tam nie będzie, bo wszystko może się zdarzyć. Zobaczmy, jak daleko mogę się posunąć. Jeśli dobrze sobie poradzimy w Copa America i będę mógł dalej grać, może tak się stanie

Osobiście jako kibic Messiego jestem zdecydowanie za występem Leo na kolejnym Mundialu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments