Skip to main content

Nowy sezon FORTNITE przyniesie nam mnóstwo nowości!

Dziś nastąpił WIELKI WYBUCH, czyli wydarzenie w grze, które pozwoliło graczom pożegnać się z grą Fortnite, jaką dotąd znali. Niesamowity event, połączony z koncertem Eminema rozpoczyna nowy rozdział, którego start już jutro. Co wiemy na ten moment?

O samym trailerze (znajdziecie go na końcu artykułu) można powiedzieć tyle, że zapowiada się dobrze. Mnóstwo nowych ulepszeń, modyfikacje broni w trakcie meczu, tarcza, nowe środki pojazdu jak pociąg czy picie tak zwanego kewika w ruchu to tyle kilka z nowych nowości.

Najważniejsze podczas eventu było to, że dowiedzieliśmy się o 3 zupełnie nowych trybach, jakie zobaczymy w grze Fortnite. Numer jeden jest tutaj na pewno tryb LEGO Fortnite. Pozwoli nam on zapewne wejść na mapę i w trybie LEGO przeżywać rozgrywkę Battle Royale czy po prostu bawić się grą.

Mamy także kolaboracje z Rocket League, która w grze nazywać się będzie ROCKET RACING, a także tak zwany Festiwal Fortnite. Pierwszą potwierdzoną gwiazdą, która weźmie w nim udział jest The Weekend. Nie zabraknie rzecz jasna skórki w grze. Wszystko zapowiada się zacnie, jednak najbardziej czekam na ujawnienie nowej mapy. Zapewne kwestią kilku godzin jest pojawienie się oficjalnych przecieków z gry. Na sam koniec dodam, że czeka nas kolaboracja z Wojowniczymi Żółwiami Ninja. Coś dla fanów.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments