Skip to main content
aquaman 2

Oficjalny trailer i plakat „Aquaman and The Lost Kingdom” w końcu udostępnione przez DC!

Po miesiącach oczekiwań na rozpoczęcie kampanii promocyjnej Aquaman 2, w końcu przyszła pora na pełny trailer i solidny plakat promujący film, który będzie ostatnim w starym DC.

Doczekaliśmy się! DC wypuszcza wyczekiwany zwiastun Aquaman and The Lost Kingdom. Daje on nam naprawdę ciekawą zapowiedź tego, co przyszykował dla Nas James Wan. Sporo efektownej walki, śmiesznych dialogów, w którym Momoa odnajduje się znakomicie. No i co ważne, lub dla niektórych mniej – Hera jest widoczna w trailerze. Co prawda jest to jedna klatka, ale tak, Amber Heard będzie w produkcji.

Jeśli chodzi o plakaty filmów o superbohaterach, jest on po prostu schludny, Momoa stoi na środku morza pośród dwóch rozbijających się fal. Na górze niektóre złowieszcze słowa mówią „fala się odwraca”. Cały ten marketing wokół Aquaman and The Lost Kingdom wydaje się wskazywać, że sequel zwiększy powagę dla bohatera DC. W nowym zwiastunie Black Manta przeprowadziła potężny atak na władcę oceanów, co jasno mówi nam kto jest głównym wrogiem sequela. Pojawiło się tak wiele domysłów na temat tego filmu, ponieważ był on wielokrotnie przenoszony, najpierw z powodu pandemii COVID-19, a następnie z powodu wymiany harmonogramu i powtórek w Warner Bros. Ale fani w końcu mają pojęcie o tym, o czym tak naprawdę jest historia Aquamana 2.

Swoją drogą liczę na to, że Momoa będzie Aquamanem również w DCU Jamesa Gunna. Nie ma lepszego aktora do tej roli.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments