Skip to main content

W „Deadpool 3” zobaczymy inne warianty Wolverine’a. Znamy scenę końcową w filmie!

Po doniesieniach, że Daniel Radcliffe pojawi się w Deadpool 3, kolejna plotka głosi, że produkcja obejmuje wiele wariantów Wolverine’a, których „testował” będzie Wade!

Według informatora MTTSH, Deadpool wyrusza na poszukiwanie „idealnego” Wolverine’a, napotykając wiele wariantów na swojej drodze, zanim zdecyduje, że po prostu nie ma możliwości zastąpienia Logana Hugh Jackmana. Jeśli to prawda, to naprawdę fajny pomysł, ale ze względu na taką fabułę, możemy nie zobaczyć go na ekranie tak szybko, jak byśmy sobie tego życzyli. Podczas niedawnego wywiadu reżyser Deadpool 3 , Shawn Levy, ujawnił: 

Cóż, podobnie jak reszta naszej branży, a przynajmniej jej duża część, zatrzymaliśmy się – byliśmy w połowie zdjęć. Każdy dzień był radością i ta chemia [pomiędzy Ryanem Reynoldsem i Hugh Jackmanem] jest, muszę powiedzieć – uwaga, spoilery – tak nieubłaganie niesamowite, jak wszyscy oczekiwaliśmy

SPOILEROWA SCENA KOŃCOWA DEADPOOL 3!

Na koniec poznaliśmy szczegóły, dotyczące samego końca/ostatniego ujęcia filmu, które mówi nam, że Deadpool i Wolverine udadzą się na klasyczną pizzę. Tylko dokąd, tego nie wiemy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments