Skip to main content

Pierwszy materiał związany z 5. sezonem „Stranger Things”! Twórcy potwierdzają – będzie epicko.

Nie przesadzę, pisząc, że Stranger Things wyznacza w świecie seriali nowe granice. Które obecnie ciężko przeskoczyć innym hitom. Produkcja Netfliksa pokazała wraz z 4. sezonem, jak ma wyglądać serial. Teraz 5. i finałowy sezon ma nas wgnieść w fotel jeszcze bardziej!

Na sam początek warto przytoczyć wypowiedź reżysera, gdyż teaser na oficjalnym profilu serialu nie wiele nam mówi. Shawn Levy powiedział, że:

Jeśli mam być szczery to nie ma możliwości, by pozostać w ciągłości z czwartym sezonem i nie zwiększyć skali oraz głębi. To duża, ogromna, kinowa opowieść, która tylko nazywana jest serialem telewizyjnym. Stranger Things 5 jest tak okazały, jak każdy z największych filmów, które oglądamy.

Twórcy szykują dla Nas cos niesamowitego i osobiście bardzo wyczekuje tej premiery. Najwcześniej jednak 5. sezonu Stranger Things możemy spodziewać się w 2025 roku. Ostatnia seria złoży się z ośmiu epizodów. Wszystko przez wciąż trwające strajki. Z plotek jakie czytałem, można wywnioskować, że serial ukaże nam wydarzenia w Hawkins parę lat później, niż miał miejsce finał sezonu 4. Bohaterowie mają już być dorosłymi, młodymi ludźmi. Czekam na więcej wieści. Wy zapewne też!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments