Skip to main content

Co wiemy o grze „Wolverine” od Insomniac Games?

Wolverine na PS5, od studia, które tworzyło Spider-Man, Miles Morales Spider-Man i Spider-Man 2, to bardzo wyczekiwany tytuł. Insomniac robi taką robotę, że po prostu możemy oczekiwać świetnego tytułu do ogrania! Co wiemy na ten moment?

Jak na razie mamy tylko mały dostęp do informacji. Wiemy tyle, że będzie to gra fabularna, z otwarym światem jak właśnie w Spider-Man. Mamy dostać także mnóstwo ciekawych opcji walki, oczywiście brutalnej walki. Wiemy na pewno, że w grze będzie emocjonalna narracja i najnowocześniejsza rozgrywka, Princess Bar (wyspa Madripoor) w zwiastunie sugeruje, że Logan może wyruszyć w podróż dookoła świata i nie ograniczać się do Instytutu Xaviera, Samodzielny, oryginalny wszechświat, taki jak gry Spider-Man firmy Insomniac, Celem Insomniac jest nie tylko szanowanie DNA tego, co sprawia, że ​​Logan jest tak popularny, ale także szukanie możliwości, aby nadać mu poczucie świeżości i naprawdę odzwierciedlać ducha Insomniac. Dyrektor kreatywny to Brian Horton, a reżyser gry Cameron Christia. Produkcja jest wyłącznie na PS5

Istnieją także plotki, które mówią nam, że studio dąży do M dla oceny/tonu dojrzałego, będzie to gra półotwarta, liniowa, podobna w konstrukcji do God Of War. Walka charakteryzuje się rozczłonkowaniem, a przewidywana premiera to jesien 2024 roku. Wszystkie te informacje zostały zaczerpnięte z tego Tweeta.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments