Skip to main content

Zwiastun 4. sezonu „Sex Education” dostępny! Wielki finał przed nami.

Sex Education to specyficzna produkcja, która jednak dociera do większości młodszej widowni. Nie jest to tylko pusty serial od Netflixa. Teraz czeka nas premiera finałowego sezonu.

Sex Education Season 4. (L to R) Mimi Keene as Ruby, Asa Butterfield as Otis in Sex Education Season 4. Cr. Samuel Taylor/Netflix © 2023.

Znowu będziemy opowieść o tym, że Otis, który wzorem matki, terapeutki seksualnej, zaczyna udzielać koleżankom i kolegom rad za opłatą, które nierzadko przynoszą więcej szkód niż pożytku. Już wkrótce na platformie Netflix pojawi się finałowy 4. sezon. Jego premiera już 21 września. Z przyczyn ograniczeń wiekowych, zwiastun pozostawiam Wam pod tym linkiem. Tak też prezentuje się opis 4. sezonu:

Po zamknięciu liceum Moordale Otis i Eric muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości — w Cavendish Sixth Form College. Otis denerwuje się perspektywą założenia nowej kliniki, a Eric modli się, aby znów nie dołączyli do przegrywów. Ale w Cavendish wszyscy uczniowie z Moordale przeżywają szok kulturowy — sądzili, że to oni są postępowi, tymczasem ta szkoła to zupełnie inny poziom. Codziennie na dziedzińcu ćwiczy się jogę, na topie jest zrównoważony rozwój, a najpopularniejsi uczniowie to ci… mili?! Viv jest w szoku po zderzeniu z nowym podejściem, w którym to uczniowie mają decydujący głos i nie ma wyścigu szczurów. Jackson z kolei nie może zapomnieć o Cal. Aimee próbuje czegoś nowego, decydując się na egzaminy ze sztuki, a Adam zastanawia się, czy tradycyjna edukacja jest dla niego. Tymczasem Maeve realizuje swoje marzenia na prestiżowym Wallace University, gdzie uczy ją kultowy pisarz Thomas Molloy. Otis wciąż do niej wzdycha, przy okazji mierząc się z nowymi wyzwaniami: już nie jest jedynym dzieckiem w domu ani jedynym terapeutą w kampusie…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments