Skip to main content

Pierwszy zwiastun i oficjalna okładka EA SPORTS FC™ 24!

Zaczynamy zabawę! EA Oficjalnie opublikowało pierwszy zwiastun prezentujący małe fragmenty rozgrywki i pochwaliła się okładką edycji Ultimate.

Zacznijmy od okładki. Na pierwszy rzut oka wszystko ładnie i pięknie. Mamy tutaj przecież wielu niesamowitych piłkarzy takich jak Vini Jr., Beckham, Haaland, Bellingham czy Drogba. Jednak jeśli dokładniej się przyjrzymy to twarze niektórych gwiazd światowej piłki wyglądają po prostu źle. Ronaldinho to dosłownie CJ z GTA San Andreas, i piszę to z wielkim żalem gdyż jest mi po prostu dziwnie widzieć tutaj takie podobieństwo. Co do twarz kobiet, Saki, Rashforda, Pirlo czy Enzo lepiej się nie wypowiadać. Miejmy po prostu nadzieję, że to jakiś dziwny render ale HALO! EA! Tak nie może być, że twarze wyglądają gorzej niż w FIFA10..

Co do samego zwiastuna. Jest lepiej, a nawet jest solidnie. Gameplay widzimy przez zaledwie krótką chwilę ale moge powiedzieć tyle, że ma to sens. EA SPORTS FC™ 24 może być naprawdę solidną rozgrywką. Jednak 13 lipca zobaczymy pełną prezentację gry. Będzie się działo!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments