Skip to main content

Premiera 7. sezonu „Rick and Morty” ujawnia nowych aktorów głosowych serialu po zwolnieniu Justina Roilanda.

Kiedy Justin Roiland został wyrzucony z serialu „Rick and Morty” , serial Adult Swim pozostał bez głosów dla głównych bohaterów. Po wczorajszej premierze 7. sezonu wiadomo, kto przejął obie role!

Współtwórca Ricka i Morty’ego (i główna gwiazda) Justin Roiland został wyrzucony z serialu Adult Swim po serii kontrowersji, w wyniku których został oskarżony o przemoc domową i niewłaściwe zachowanie na tle seksualnym. Zarzuty zostały wycofane, ale szkody zostały wyrządzone, szczególnie po latach rzekomo niepokojących zachowań, których dogonił głos Ricka, Morty’ego i niezliczonych postaci drugoplanowych. Przedstawienie musi jednak trwać dalej i zespół kreatywny Ricka i Morty’ego podjął decyzję o przekształceniu ról Roilanda. 

Premiera 7. sezonu została wyemitowana wczoraj wieczorem w Adult Swim, a kiedy pojawiły się napisy końcowe, w końcu dowiedzieliśmy się (za pośrednictwem Toonado.com ), kim są nowe główne gwiazdy serialu. Po szeroko zakrojonych, sześciomiesięcznych poszukiwaniach, w których wzięło udział tysiące kandydatów, nowicjusze, Ian Cardoni i Harry Belden, zdobyli role swojego życia.  Cardoni gra Ricka, a Belden wciela się w Morty’ego. W przeciwieństwie do Solar Opposites , które zastąpiło Roilanda zupełnie inaczej brzmiącym Danem Stevensem w roli Korvo, te podobieństwa dźwiękowe zaczynają się tam, gdzie skończył oryginalny aktor Ricka i Morty’ego. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments