Skip to main content

RDJ, Jackman, Maguire i Evans razem w „SECRET WARS”?

TAK! Wiele wskazuje na to, że AVENGERS: SECRET WARS będzie spełnieniem marzeń fanów i na wielkim ekranie zobaczymy Wolverine’a, Iron-Mana, Spider-Mana i Kapitana Amerykę w osobach tytułowych aktorów.

AVENGERS: SECRET WARS to produkcja, na którą czekają wszyscy fani MCU. Co do aktorów z tytułu, na 99 można już potwierdzić, że zobaczymy ich razem na wielkim ekranie.

Hugh Jackman wedle plotek ma być zbawcą całego MCU, sam aktor i niejednokrotnie przecieki mówiły, że żądą on od Marvela pojawienia się na wielkim ekranie u boku wielkich aktorów. Oczywiście Deadpool Ryana Reynoldsa obok tych panów będzie na równi ważną postacią.

Chris Evans niemalże oficjalnie podpisał już kontrakt na ponowny występ w roli Kapitana Ameryki. Podobnie mówi się o Robercie Downey’u Jr. On też ma być po rozmowach z Marvelem, a nie tak dawno oficjalnie wyraził chęć powrotu do roli Iron-Mana. Kwestia Tobey Maguire’a jest jasna. Wszystko źródła nie raz mówiły, że powróci on w wielkim projekcie konczącym MCU, jakie wszyscy dotąd znamy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments