Skip to main content

Robert Downey Jr. przemówił. CHCE BYĆ IRON-MANEM.. PONOWNIE!

Robert Downey Jr. potwierdził, że byłby skłonny ponownie zagrać Iron Mana w MCU, dając jasno do zrozumienia, że ​​wierzy w wizję prezesa Marvel Studios Kevina Feige’a. TYM RAZEM TO NIE PRIMA APRILLISOWY ŻART!!!

Robert Downey Jr. po raz pierwszy zagrał Tony’ego Starka w filmie Iron Man z 2008 roku. I w ten oto sposób narodziła się piękna historia, który zrobiła z niego legendę kina, kończącą się w filmie Avegers: Endgame. Jednak jest nadzieja na powrót! Zwłaszcza po wypowiedzi RDJ dla Esquire.

Na szczęście. To zbyt integralna część mojego DNA. Ta rola mnie wybrała. I zawsze powtarzam: nigdy, przenigdy nie stawiaj zakładu przeciwko Kevinowi Feige. To przegrany zakład. On jest faworytem. On zawsze wygra.

Jasne jest, że Robert wie, co mówi, i też pewnie nie raz przeczytał plotkę o jego powrocie. Kevin Feige również jest mądrym człowiekiem i zapewne zrobi wszystko (o ile już nie ma umowy), by RDJ powrócił do roli Iron-Mana jako multiversalny wariant, nie naruszając oczywiście tego, co Tony Stark zrobił w Endgame. Zbyt wiele plotek nam to potwierdziło, a jeszcze jak dochodzi do tego chętny Downey Jr…

CZEKAMY NA SECRET WARS!!!

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments