Skip to main content

Robert Downey Jr. i Tom Holland spotkali się podczas Critics Choice.

Robert Downey Jr. (który po raz kolejny zgarnął nagrodę najlepszego aktora drugoplanowego) spotkał się na gali Critics Choice z Tomem Hollandem. Nie zabrakło także innych spotkań byłych i obecnych gwiazd MCU.

Fani wręcz wyczekiwali takiego zdjęcia z fali Critics Choice. Chociaż sam czekam na pozowane zdjęcie na socialach któregoś z panów. RDJ i Tom Holland to przyjaciele, którzy na planie filmów MCU, ale i w nich, mieli relację jak ojciec z synem. Ta dwójka po prostu się uwielbia i liczę, że zobaczymy ich chociaż raz razem na wielkim ekranie.

Nie zabrakło także spotkania Toma Holladna z Tomem Hiddlestonem. Dwójka ta nie miała okazji dzielić razem ekranu, jednak to zapewne się zmieni pod koniec fazy Multiverse. Spider-Man i Loki muszą dostać razem jakiś krótki dialog. Oby!

Bohaterem artykułu zdecydowanie jest Tom Holland, który na zdjęciu jest z Pedro Pascalem. Ciekawe czy ta dwójka rozmawiała już o filmie Fantastic Four, w którym Pedro odegra rolę Mrs. Fantastic, a Tom Holland może otrzymać krótkie cameo.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments