Skip to main content

„SPIDER-MAN: HOMECOMING to ulubiony film Toma Hollanda i Zendayi.

Podczas gali Critics Choice Awards, Tom Holland, czyli odtwórca roli Spider-Mana w MCU wypowiedział się na kilka tematów, w tym podkreślił, że Homecoming to ulubiony film jego i Zendayi. Dlaczego?

Extra rozmawiało z Tomem Hollandem i zapytali go, czy jest w stanie oglądać własne projekty i doceniać to, co widzi na ekranie. 

Zdecydowanie oglądam swoje rzeczy. Czasami myślę, że jestem swoim najlepszym krytykiem. Naprawdę wiem, co mogę zrobić, a czasem zobaczę coś i powiem: «Cholera! Mogłem przycisnąć bardziej.» Naprawdę, kiedy już coś wyjdzie na jaw, zostawiam to do łóżka.

Zendaya i ja od czasu do czasu będziemy oglądać [Spider-Man: Homecoming] i wspominać, jak miałem 19 lat i ponownie kręciłem te filmy. Uwielbiam te filmy i uwielbiam delektować się nimi, więc staram się nie oglądać ich jako często tak, jak bym chciał, ponieważ jest to tak wyjątkowe. To taki luksus, taki prezent móc usiąść i na nowo przeżyć swoją młodość.

Ponadto Tom Holland, który powróci w Spider-Man 4, chociaż wciąż nie wiemy kiedy Marvel Studios i Sony rozpoczną jego produkcje, wyraził wdzięczność dla swojej kariery i postaci Petera Parkera.

Bez tej pracy nie byłbym człowiekiem, którym jestem dzisiaj.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments