Skip to main content

Ryan Gosling dołączy do MCU. Podobno trwają już rozmowy!

Ryan Gosling w MCU? Najnowsze doniesienia sugerują, że trwają intensywne rozmowy na temat dołączenia aktora do kinowego uniwersum Marvela. W jaką rolę mógłby się wcielić?

Według informatora Daniela Richtmana (za pośrednictwem Patreona ) Gosling spotkał się z Kevinem Feige w sprawie potencjalnego wejścia na pokład Marvel Cinematic Universe. Nie wiemy, czy aktor oficjalnie prowadzi rozmowy, a Richtman nie wspomina o żadnych konkretnych bohaterach ani złoczyńcach, ale słyszy się, że mogą rozmawiać o więcej niż jednej postaci.

To oczywiście na razie tylko plotka, ale Gosling rozstał się niedawno z wytwórnią Universal i filmem „Wilkołak” Blumhouse , z którym jest związany od ponad trzech lat. Może to być zupełny zbieg okoliczności, ale czy istnieje szansa, że ​​Gosling odejdzie od projektu, bo zadzwonił Marvel?

Gosling nie wydawał się szczególnie podekscytowany perspektywą zagrania superbohatera lub dołączenia do MCU w poprzednich wywiadach, chociaż wspomniał Ghost Ridera jako jedną z postaci, którymi mógłby być zainteresowany (czy Spirit of Vengeance może być możliwy) ?) kilka razy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments